Naše aktivity

14.04.2018

Pracovní zasedání Vašich lékárníků v Kácově

Na pracovním výjezdním zasedání Vašich lékárníků v Kácově byly definovány nejdůležitější priority na tento rok. Pracovní skupina rovněž zpracovala odborný argumentář, který bude jednotně používat ve své činnosti vůči státní správě, samosprávám a médiím.

Obr�zek

02.02.2018

I. Celonárodní sněm lékárníků 2018

Cílem sněmu bylo sjednotit všechny lékárníky. Není nadále možné, abychom nechali likvidovat české nezávislé lékárenství. Je na čase ukázat, že nám lékárníkům není lhostejný stav, v jakém se momentálně české zdravotnictví nachází. Prostor byl pro vystoupení zástupců jednotlivých spolků a pro zkušenosti kolegů ze zahraničí.

Obr�zek

03.08.2017

Mediální a komunikační tréning č. 1

Mediální tréning v Moravské Nové Vsi změnil na špatnou situaci lékárníků a jejich úrovně komunikace s veřejností a státní správou, kterou bylo potřeba zásadně změnit, tak aby lékárníci byly schopni komunikovat bez ostychu s novináři a dalšími médii!

Obr�zek

17.03.2017

1. nezávislý lékárnický brainstorming

Ve dnech 17. až 19. března 2017 se konal První nezávislý workshop = lékárnický brainstorming, který hledal řešení na stávající neutěšenou situaci malých či středních veřejných kamenných lékáren, které jsou stále více podhodnocovány a v rámci špatného systému nemají šanci na přežití. Místem konání byly Jihočeské Vodňany.

Vyhledávání

Facebook Twitter

Kontakt

Vaši Lékárníci CZ z.s.
Koněvova 2496/223 (c/o Lék. U bíl.lva)
130 00 Praha 3 -Žižkov

e-mail

info@msml.cz