Náš tým

Chtěl bych, aby byla zajištěna státem rovná dostupnost léčiv za stejných cenových podmínek pro všechny občany v ČR a to bez rozdílu oblasti nebo typu lékárny.

Narodil se v roce 1972 v Novém Městě na Moravě, v roce 1995 ukončil úspěšně studium na Farmaceutické fakultě Univerzity Karlovy v Hradci Králové. Následně si složil atestaci z lékárenství. Do roku 2009, pracoval v IT firmě se zaměřením na dodávku software pro lékárny a nemocnice pro sledování lékového hospodářství. Od roku 1999 souběžně provozuje s manželkou soukromou lékárnu U bílého lva v Říčanech. Má 2 děti, mezi jeho záliby patří fotografování, lyžování, caravaning a bernský salašnický pes.

Chtěl bych, aby se lékárny opět staly uznávaným zařízením primární zdravotní péče, kam si pacienti mohou přijít pro odbornou radu a ve spolupráci s lékárníkem vyléčit své běžné zdravotní potíže.

Narodil jsem se 1. 7. 1972 v Ostrově u Karlových Varů, jsem ženatý, mám dvě děti. Farmaceutickou fakultu Univerzity Karlovy v Hradci Králové jsem dokončil v roce 1995. Od té doby pracuji v menší rodinné lékárně v Ostrově jako vedoucí lékárník.

Lékárník dělá velice odbornou a zodpovědnou práci. Statistika dlouhodobě ukazuje, že odměňování zdravotních pracovníků kromě lékárníků roste. Lékárníkům se ubírá dlouhodobě, přičemž se neúměrně zvyšuje administrativní zátěž.

Studium na Farmaceutické fakultě v Brně jsem ukončila v roce 1997.

Od 11. 1. 1999 provozuji spolu s manželem Lékárnu U bílého lva v Říčanech u Prahy. Během dalších let se lékárny U bílého lva rozrostly o provozovny ve Strančicích, Průhonicích a v Praze 3 – Jarově. Na své povolání lékárníka jsem velmi hrdá a jsem již sedmou generací lékárníků „od bílého lva“.

Mám dvě zdravé děti a ráda se věnuji čtení, lyžování a oleomalbě.

Vyhledávání

Facebook Twitter

Kontakt

Vaši Lékárníci CZ z.s.
Koněvova 2496/223 (c/o Lék. U bíl.lva)
130 00 Praha 3 -Žižkov

e-mail

info@msml.cz